Promyšlené vyvážení funkce
a estetického požitku.

Design webu v sobě zdaleka nezahrnuje pouze vzhled, nýbrž vytváří souhru všech součástí webu – činí ho srozumitelným. Společně řeší otázky estetiky i funkce. Výsledkem je míra uživatelského komfortu a vstřícnosti, které uživatel webu pocítí. Jednoduše řečeno – jak příjemně a snadno se mu dělá to, kvůli čemu na váš web přišel.

Promyšlené vyvážení funkce<br>a estetického požitku.

Osobitost vaší značky

Vaše značka reprezentuje hodnoty vaší společnosti. Hodnoty, které je nutné dlouhodobě budovat, rozvíjet a udržovat. Čím více se jejímu růstu věnujete, o to osobitější a jedinečnější značku vytváříte. Vážíme si vaší značky. Víme, kolik úsilí je do její tvorby vkládáno. Proto také víme, že design webu musí odrážet hodnoty, které reprezentuje.

Osobitost vaší značky

Složitost jednoduchosti

Nepodceňujte význam jednoduchosti. A nezaměňujte ji s fádností. Význam jednoduchosti tkví v přehlednosti a je protikladem k mnohomluvnosti a roztříštěnosti. Schopnost vyjadřovat složité věci jednoduše a srozumitelně hned na první pohled je pro web klíčovou vlastností. Pravidlo druhé šance v tomto oboru neplatí.

Složitost jednoduchosti

Když věci dávají smysl

Hledáme nejlepší způsob, jak uspořádat informace – a čím větší projekt, tím důležitější je tato fáze. Snažíme se nalézt takovou strukturu, která bude uživatelům webu připadat logická a přehledná. Klíčový je zejména návrh navigace neboli menu, které musí být dostatečně intuitivní. Lidé vědí, co hledají – vaším úkolem je maximálně zkrátit jejich cestu.

Když věci dávají smysl

Aby vám bylo rozumět

95% informací na webu je přenášeno písmem. Text je nosičem vašeho obsahu a hlavní komunikační linkou mezi vámi a uživatelem vašeho webu. A stejně jako špatná artikulace zastíní břitkost vašich myšlenek, špatný výběr písma, jeho velikost či formátování může poškodit čitelnost a význam vašeho obsahu.

Přečetli byste si tuto stránku, kdyby vypadala takto?

Aby vám bylo rozumět

Vdechnout život

Máte přehledný, ovladatelný, intuitivní web. Máte obsah, který ilustruje nápaditá grafika i čitelný text. Přesto něco chybí. Web potřebuje emoce, lákadla, okouzlení, jedinečnost. Potřebuje nabourat čirou praktičnost něčím nečekaným a lidským. Lidé se vracejí tam, kde cítí příběh. Podaří-li se vám v mysli uživatele zanechat nezaměnitelnou stopu, přijde znovu.

Vdechnout život

Velký rozdíl v malém detailu

Detail je kořením celého designu. Dokáže posunout celkovou výpověď webu o několik řádů dál. Dobrý detail není na první pohled zřejmý, paradoxně ho nejlépe poznáte až tehdy, když zmizí – a s ním najednou zmizí i výraz celého webu. Nikdy neváháme věnovat čas pečlivému doladění každého detailu vašeho webu.

Velký rozdíl v malém detailu
Chci nový web