Přístup ze všech zařízení
a vysoký výkon.

Zdrojový kód sice není vidět, přesto však má na míře úspěchu vašeho webu zásadní podíl. Jeho kvalita například určuje, zda se váš design zobrazuje správně v každém prohlížeči nebo zda je obsah dostupný z různých zařízení. Zásadní je jeho vliv na rychlost – průměrný uživatel intenetu na načtení stránky nepočká více než tři vteřiny.

Přístup ze všech zařízení<br>a vysoký výkon.

Web, který padne každému zařízení

Tzv. responzivní webdesign je odpovědí na stále větší nabídku multimediálních přístrojů a formátů a jejich rostoucí popularitu mezi uživateli. Jeho pomocí zajistíme, aby se váš web dokázal přizpůsobit velikosti displeje každého zařízení. Od mobilního telefonu po chytrou televizi – vždy si zachová přehlednost a čitelnost.

Web, který padne každému zařízení

Úspěch se měří na vteřiny

Trvá-li načtení stránky tři vteřiny, více než polovina uživatelů ji opustí ještě před jejím samotným zobrazením. A drtivá většina z nich se už vůbec nevrátí. Za pomalé načítání může váš web dokonce upadnout v nemilost internetových vyhledávačů. Rychlost webů proto bereme velmi vážně a vždy hledáme způsob, jak jejich výkon ještě zvýšit.

Úspěch se měří na vteřiny

Jazyk internetových vyhledávačů

Má-li váš web mít půvab pro internetové vyhledávače, je potřeba jim nabídnout adekvátní obsahové informace. Zdůraznit to podstatné. To se netvoří v textu samém, nýbrž přímo ve zdrojovém kódu webu. Obsahu vašeho webu vtiskneme odpovídající význam tak, aby jej vyhledávače správně chápaly a váš web byl tak snadno nalezitelný.

Jazyk internetových vyhledávačů
Chci nový web