Webový obsah jako vaše
konkurenční výhoda.

Když se zamyslíte nad tím, proč se na některé weby pravidelně vracíte, pravděpodobně zjistíte, že je to kvůli jejich obsahu. Je proto s podivem, že právě obsah bývá nejvíce podceňovanou složkou mnoha webových prezentací. My obsah neopomíjíme, ale naopak se na něj zaměřujeme. A vám tak dáváme možnost vyniknout.

Webový obsah jako vaše<br>konkurenční výhoda.

Očima uživatele

Nepište o sobě. Místo toho se na své texty dívejte očima svého typického zákazníka. Titulky a nadpisy, způsob vyjadřování i formátování písma – to vše stylizujte s ohledem na nejběžnější potřeby svých zákazníků tak, abyste je co nejdříve dovedli k cíli jejich hledání. Jedině tak se z uživatelů vašeho webu stanou vaši zákazníci.

Očima uživatele

Řekněte to obrazem

Vizuální média, jako jsou fotografie či video, mají pro člověka vysokou vypovídající hodnotu. Dá se říci, že jsou nejblíže k reálnému zážitku, jeho nejadekvátnějším možným zástupcem. Mají schopnost zmnohonásobit dopad vašeho obsahu a jeho vyznění. Zajistíme pro vás kvalitní fotografie, díky kterým získá váš web na osobitosti.

Řekněte to obrazem

Nejoblíbenější redakční systém
na světě

Abyste mohli sami přidávat nebo měnit obsah svého webu, musí být napojen na nějaký redakční systém. Pod kapotou našich webů se skrývá redakční systém WordPress, který pohání přibližně 20 % všech webových stránek na celém světě. Důvodem jeho oblíbenosti je jedinečná kombinace intuitivního a snadného ovládání spolu s pokročilými nástroji pro publikování digitálního obsahu.

Nejoblíbenější redakční systém<br>na světě

Redakční systém v kapse

Administrační rozhraní WordPressu se dokáže přizpůsobit velikosti displeje zařízení, proto se skvěle používá i na tabletu nebo chytrém telefonu. Obsah svého webu tak máte pod kontrolou kdykoli a kdekoli. Přidat aktualitu nebo nahrát aktualizovaný ceník proto není problém ani na cestách.

Redakční systém v kapse
Chci nový web