Rychlý a spolehlivý provoz.
Každodenní inovace.

Váš web je prostor pro vás a vaše zákazníky. Prostor, který je tu neustále a který nemá otvírací ani zavírací hodinu. Je potřeba ho udržovat v provozu, kontrolovat, uklízet i rozvíjet. Naší každodenní starostí je zajistit, aby to byl vždy prostor funkční, příjemný a sdílný.

Rychlý a spolehlivý provoz.<br>Každodenní inovace.

Hotový web?
Práce začíná.

Práce na dobrém webu není nikdy hotová. Na rozdíl od tiskových materiálů web není konečným produktem, určeným k jednomu použití. Aby web zůstal osobitý a svěží, je potřeba jeho neustálé vylepšování. V první řadě to znamená přidávat zajímavý a aktuální obsah. Málokdo se bude vracet na stránky, na kterých je již třetím rokem totéž.

Hotový web?<br>Práce začíná.

Analýzou návštěvnosti k lepšímu webu

Oproti offline prostředí má web jednu zásadní výhodu – lze velmi přesně měřit a vyhodnocovat chování návštěvníků. Dozvíte se, jakými cestami a pomocí jakých zařízení k vám lidé chodí, případně kde na vašem webu tápou. Analýza návštěvnosti vám tak může pomoci přivést na web více lidí a zlepšit jejich prožitek a tím i obchodní sílu vašeho webu.

Analýzou návštěvnosti k lepšímu webu

Všude dobře, doma nejlíp

Naše řešení provozujeme na vlastních serverech, umístěných v moderním datacentru v Praze. Parametry našich serverů jsou nekompromisně orientovány na výkon. Skvělým příkladem jsou pevné disky, otáčející se rychlostí 15 000 otáček za minutu a disponující inovativním rozhraním SAS. Také díky nim dosahujeme ultrarychlé odezvy našich webů.

Všude dobře, doma nejlíp
Chci nový web